Dodies dabā droši!

Nelaimes gadījumu apdrošināšana bez maksas!

Dodies dabā droši!

Atstāj Gjensidige savus kontaktus, sniedz piekrišanu tiešā mārketinga saziņai un saņem nelaimes gadījumu apdrošināšanu ar ērču encefalīta papildrisku bez maksas. Mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā laikā, lai noslēgtu bezmaksas polisi.

Nelaimes gadījumu apdrošināšanu ar ērču encefalīta papildrisku dāvināsim klientiem, kas ir snieguši piekrišanu mārketinga saziņai. Atzīmē un saņem informāciju par mūsu akcijām, Tev piemērotiem piedāvājumiem, un saņem apdrošināšanas jaunumus. Ja piekrīti, Tavi personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkiem (Tavs vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese).

Informāciju vēlos saņemt:

Tu vari mainīt vai atsaukt piekrišanu jebkurā laikā, zvanot mums uz 6711 2222 vai sūtot e pastu uz info@gjensidige.lv. Informācija par ADB Gjensidige personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.gjensidige.lv/privatums.

Lūdzu pārliecinies, ka visa Tava norādītā informācija ir patiesa un pilnīga, un kā arī lūdzu iepazīsties ar Nelaimes gadījumu apdrošināšanas informācijas dokumentu, un Vispārējiem apdrošināšanas noteikumiem Nr. V1.3. Visa saistošā informācija ir pieejama arī interneta vietnē www.gjensidige.lv un Apdrošinātāja birojā.

Apdrošināšanas līgumu nosūtīsim uz Tavu norādīto e-pastu.

* Obligāti aizpildāmie lauki