Piedāvājums nelaimes gadījumu apdrošināšanai Lattelecom lojalitātes programmas dalībniekiem

Piedāvājums spēkā līdz 30.04.2017

Akcijas piedāvājums - Lattelecom klientiem -20% no Drošības akcijas cenas 

Informatīvais materiāls PDF formātā

ADB „Gjensidige” Latvijas filiāle piedāvā Jums iespēju izvēlēties kādu no 3 piedāvājumu  veidiem ar Jums visatbilstošāko apdrošināšanas segumu. Apdrošināšanas aizsardzība ir spēkā 24 stundas diennaktī visā pasaulē, t.sk., pildot algota darba pienākumus. Gada prēmijas cenas aplīšos ir norādītas ar 20% atlaidi no "Drošības akcijas" cenas. 

Iekļauts apdrošināšanas segumā

Aktīvā atpūta - nodarbības trenažieru zālē, aerobika un visi tās paveidi, badmintons, skvošs, peldēšana, piedalīšanās sporta svētku ietvaros organizētajās disciplīnās, riteņbraukšana (izņemot kalnu), golfs, boulings, kērlings, orientēšanās, slidošana, distanču slēpošana, dambrete, šahs.

Sporta skolu nodarbības, treniņi un sacensības, skolās notiekošās fizkultūras nodarbības (izņemot apdrošināto vecumā pēc 19 g. piedalīšanās sporta treniņu nodarbībās vai visa veida sacensībās).

Reitterapija – bērniem, jauniešiem līdz 21 gada vecumam (ieskaitot) pēc traumas kompensēsim reitertapiju (izjādi ar zirgu/poniju) 2 nodarbību apmeklējumus.

Apdrošināšanas risku apraksts

Nāve - Apdrošinātajam nelaimes gadījuma rezultātā nodarīts kaitējums veselībai, kas cēloņsakarīgi izraisīja Apdrošinātā nāvi. Nāves gadījumā tiek izmaksāta apdrošināšanas atlīdzība 100% apmērā no apdrošinājuma summas.
 
Invaliditāte – izmaksāsim atlīdzība, ja nelaimes gadījumu rezultātā iestājas Apdrošinātā invaliditāte. Invaliditātes gadījumā: I grupa – 75% no apdrošinājuma summas; II grupa – 50% no apdrošinājuma summas. III grupa – 25% no apdrošinājuma summas.
 
Traumas – atlīdzība tiek izmaksāta pēc ADB „Gjensidige” Latvijas filiāles nelaimes gadījumu apdrošināšanas traumu atlīdzības tabulas no 1 % līdz 100% no apdrošinājuma summas atkarībā no traumas smaguma.
 
Medicīniskie izdevumi – apdrošinājuma summa medicīniskajiem izdevumiem apdrošināšanas periodā un par apdrošināšanas gadījumu saskaņā ar izvēlēto nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmu. Apdrošinātājs izmaksā Apdrošināšanas atlīdzību par pacientu iemaksu, ārstējošā ārsta nozīmētiem ambulatoriem un stacionāriem maksas ārstniecības pakalpojumiem, ārstējošā ārsta nozīmētu Latvijas republikas Zāļu reģistrā reģistrētu medikamentu, ārstējošā ārsta nozīmētu pārsiešanas materiālu iegādi, ārstējošā ārsta nozīmētu ķermeņa traumu ārstēšanai nepieciešamo medicīnisko palīglīdzekļu iegādi vai īri, zobu traumatisku bojājumu ārstēšanu, medicīniskā transporta nokļūšanai uz ārstniecības iestādi.
 
Slimnīcas dienas nauda – iestājoties nelaimes gadījumam, izmaksāsim apdrošināšanas atlīdzība 50 EUR apmērā par katru ārstniecības iestādes diennakts stacionārā pavadīto dienu ar limitu 150 EUR vienā apdrošināšanas gadā, ja Apdrošinātais nokļūst diennakts stacionārā ārstniecības iestādē uz laiku, kas ir ilgāks par 72 stundām pēc kārtas.
 
Kritiskās slimības – saskaņā ar „Kritisko slimību apdrošināšanas papildus noteikumiem Nr. 6.3.5/1”, izmaksāsim atlīdzību 700 EUR apmērā, ja apdrošināšanas līguma darbības laikā diagnosticēta un apstiprināta kritiskā slimība un apdrošināšanas gadījums iestājas kādas no zemāk minēto slimību iestāšanās datumā ar nosacījumu, ka kritiskā slimība nav iestājusies citas slimības dekompensācijas un/vai komplikāciju rezultātā, kā arī nav norādīta kā blakus diagnoze: miokarda infarkts, insults, paralīze, vēzis, hroniska nieru mazspēja, multiplā jeb izkaisītā skleroze, HIV, Laima borelioze.
 
Kosmetoloģijas pakalpojumi – polises darbības laikā nelaimes gadījuma seku rezultātā iegūtais bojājums rada nepieciešamību pēc kosmetoloģijas pakalpojumiem,  Apdrošinātājs izmaksā apdrošināšanas atlīdzību  līdz 100 EUR apmērā gadā. 
 
Reitterapija ir ārstēšanas metode, kurā izmanto speciāli trenētus zirgus.  Nodarbības laikā zirga ritmiskās un trīsdimensionālās kustības, zirga ķermeņa siltums, terapeita un pacienta sadarbība un ārstniecībai neierastā norises vieta nodrošina reitertapijas labvēlīgo ietekmi. Reiterterapijas ne tikai ārstē, bet arī sniedz prieku.

 

Apdrošināšanas segums nav spēkā, ja apdrošinātā persona nodarbojas ar augsta riska sportu: alpīnisms, kāpšana kalnos, speleoloģija, autosports, motosports, BMX, motocikla, kvadracikla un motorollera vadīšana, izpletņlēkšana, kikbokss, bokss, bobslejs, planierisms, paraplanierisms, paraglaidings, regbijs, vindsērfings, zemūdens niršana, izmantojot akvalangu, lidojumi ar gaisa lidaparātiem (izņemot kā pasažierim lidmašīnā) vai lidošanas ierīcēm vai aktivitāte, kas saistīta ar lēkšanu no augstuma, virāžu, manevru, figūru, ar vai bez akrobātisku elementu pielietošanas, veikšanu vai šķēršļu pārvarēšanu. Akcijas piedāvājums ir izstrādāts saskaņā ar ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles Nelaimes gadījumu noteikumiem Nr. 6.3/1, 6.3.1/1, 6.3.2/1, un Noteikumu pielikumu “Kritisko slimību apdrošināšanas papildus noteikumi Nr. 6.3.5/1”.

Uzzini vairāk un iegādājies polisi

• Zvantot pa tālruni: 67112222
 
• Sūtot e-pastu uz: polise@gjensidige.lv
 
• ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles Rīgas centra pārstāvniecībā (Brīvības iela 39)