Saņem KASKO piedāvājumu!

Šajā lapā Tu vari pieteikties, lai saņemtu KASKO apdrošināšanas piedāvājumu – aizpildi pieteikumu un mēs 1 darba dienas laikā sagatavosim individuālu piedāvājumu!

KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sedz radušos zaudējumus transportlīdzekļa bojājumu, laupīšanas vai zādzības gadījumā.

- Ērta atlīdzību pieteikšana. Jūs varat reģistrēt apdrošināšanas gadījumu tiešsaistē jebkurā Jums ērtā laikā un vietā.

- Plašs sadarbības partneru tīkls. Jūsu ērtībām piedāvājam sadarbības autoservisus visās lielākajās Latvijas pilsētās, tāpēc Jūs ātri atradīsiet piemērotu remonta uzņēmumu.

- Mēs nodrošinām diennakts palīdzību uz ceļa, ja transportlīdzeklim pēkšņi radies bojājums vai noticis ceļu satiksmes negadījums.

- Jūs varat apmaksāt apdrošināšanas prēmiju dalītajos ikmēneša maksājumos bez papildu piemaksas.

 

Mēs piedāvājam plašu KASKO segumu visā Eiropā, taču ja vēlēsies vēl lielāku drošību, piedāvāsim Tev noderīgu papildus risku segumu.

Atceries ka, ja izraisīsi Ceļu Satiksmes Negadījumu, tad OCTA polise segs zaudējumus tikai personai, kurai būsi nodarījis bojājumus, bet ne zaudējumus, kas radušies Tavam transportlīdzeklim. Tāpēc ir svarīgi parūpēties arī par sevi un iegādāties KASKO polisi!

Pasargā sevi un savu auto, pērc KASKO un brauc droši!

 
Logo

Uzzini, cik maksās KASKO tavam auto

Ievadiet transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, piemēram, AA1234. Nelietojiet atstarpes un pieturzīmes.

Informācija par ADB Gjensidige personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.gjensidige.lv/privatums.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.