Iepazīsties ar mūsu darbiniekiem

Kristīne Kalniņa, Personāla nodaļas vadītāja: "Mūsu komandā strādā fantastiski kolēģi, kuri atbalstīs, sapratīs un palīdzēs jebkurā laikā. Tie ir cilvēki ar kuriem lepojos un esmu patiesi priecīga būt viena no viņiem. Tie ir cilvēki, kuriem man vienmēr ir vēlēšanās uzsmaidīt vai pateikt kādu labu vārdu. Nav tā, ka cilvēki satiekas nejauši... mēs esam šeit, jo šeit mums acīmredzot bija jābūt! Lūk, daži no MŪSĒJIEM!"

Kristīne Sniedze

Kristīne, Baltijas juridiskās daļas vadītāja, jūtas ļoti piederīga Gjensidige un viņai patiesi rūp mūsu uzņēmuma nākotne, jo viņai ir bijusi iespēja 12 savas dzīves gadus dienu no dienas ar to augt un pilnveidoties kopā. Laikā, kad nejaušības pēc aizsākās viņas darba gaitas šajā uzņēmumā, tas bija ļoti atšķirīgs uzņēmums no tā, kāds tas ir šodien. Uzņēmuma transformācijas process daudzu gadu garumā ir devis iespēju transformēties arī Kristīnei pašai. Katra jauna darba diena ir izaicinājums un pārsvarā viņai tas patīk. Viņai arī patīk, ka ir iespēja augt un iepazīt sevi, mijiedarbībā ar kolēģiem un sastopoties ar aizvien jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Kristīne jūtas laimīga, kad redz sava darba rezultātus. Viņai ļoti interesē tas, ko viņa dara. Tāpēc arī laiks paskrien nemanot. Draudzīgie un smaidīgie kolēģi ir viņas lielākā iedvesma ikdienā. Jautājot Kristīnei, kādai viņai ir jābūt lai efektīvi strādātu Gjensidige, viņa atbildēja šādi: “Pirmkārt, man ir jābūt apmierinātai ar savu dzīvi, spējot dalīties pozitīvismā ar kolēģiem, un patiesi jāpatīk tam, ko es daru. Otrkārt, vienmēr ir jāstrādā pēc vislabākās sirdsapziņas un jāciena kolēģi. Jā, un laba humora izjūta ir viens no veiksmes priekšnoteikumiem.”

Ārpus darba Kristīnes ikdiena arī ir ļoti dinamiska un aktīva. Viņa skrien, peld un ļoti daudz staigā. Viņa mīl teātri, kino un mūziku. Daudz lasa un ceļo. Viņu iedvesmo laiks, ko viņa pavada kopā ar savu ģimeni.

Maarten Lemken

Maartens, kurš ikdienā veic Baltijas cenu nodaļas cenu aktuāra pienākumus uzskata, ka viņam ir ļoti draudzīgi kolēģi un izaicinoši pienākumi. Viņš šeit- starptautiski atzītā uzņēmumā, jūtas ļoti labi, jo ikdienā daudz jauna iemācās ne tikai no kolēģiem Latvijā, bet arī visā Gjensdige grupā. Divu gadu laikā viņa pienākumi ir ievērojami auguši. Vajadzēja apgūt daudz nozarei specifisku zināšanu. Sākumā bija atbildīgs tikai par vienu daļu cenu noteikšanā, bet tagad jau ir iesaistīts visā cenu noteikšanas procesā Baltijā. Visvairāk Maartenam patīk, ka ir cieša sadarbība ar citiem kolēģiem un ir iespēja pilnveidoties savā amatā. Viņš domā, ka, lai efektīvi šeit strādātu ir jābūt komunikablam, zinošam, zinātkāram un noteikti ar pašiniciatīvu. Maarten ir ļoti daudzpusīga personība, jo viņam ārpus darba ir ļoti dažādas intereses, kā piemēram viņš spēlē klarneti orķestrī un piedalās dažādās sporta sacensībās. Viņš arī bija viens no Gjensidige darbinieku komandas, kuri startēja Rīgas pusmaratonā.

Kolēģi Maartenu raksturo kā zinošu un erudītu cilvēku, kurš ir kā google meklētājs un Makgaivers vienā personā.  Viņa daudzpusīgās intereses ļoti bieži pārsteidz ik vienu kolēģi un pats galvenais, ka ikdienas darba vidē viņš ir ļoti draudzīgs, izpalīdzīgs un smaidīgs!

Laima Birzleja

Laima BirzlejaLaima ir Rīgas pārstāvniecības vadītāja un strādā Gjensidige jau kopš 2003.gada. Viņa šeit jūtas vajadzīga un novērtēta. Laima saka, ka jūt, ka viņas kolēģi (īpaši apdrošināšanas aģenti) novērtē, ka viņa šeit ir un, ka viņa atbalsta un palīdz, cik vien spēj. Laima domā, ka kolēģi  ir viens no būtiskākajiem faktoriem labam darbam, jo, ja nav foršu un atsaucīgu kolēģu, darbs nesokas un nekādi citi labumi to nekompensēs. Viņa uzskata, ka arī viņai pašai ir jābūt pozitīvai, atvērtai, ar vēlmi palīdzēt un izdarīt, kā arī reizēm vienkārši uzklausīt. Laimai patīk tas, ka darbā nekad nav garlaicīgi un viņa ir aktīva ne tikai darba ikdiena, bet arī ārpusdarba dzīve, jo viņai ļoti patīk kalnu slēpošana un darbošanās dārzā, bet dvēselei – grāmatu lasīšana.

Citi kolēģi ir pārliecināti, ka Laima spēj atbildēt uz jebkuru jautājumu kas saistīts ar apdrošināšanu. Viņa vienas dienas laikā izdara tik daudz cik vesela komanda cilvēku, jo mūžīgi ir skrējienā, bet ar smaidu!

Zane Johansone

Zane JohansoneZane Gjensidige regresu nodaļas juristu komandā sāka strādāt 2004. gadā. Pēc kāda laika nāca piedāvājums pievienoties Īpašumu atlīdzību nodaļai, ko viņa labprāt pieņēma – būt attīstībā, apgūt ko jaunu viņai vienmēr šķitis interesanti. Savukārt 2016. gada maijā, novērtējot Zanes pieredzi, attieksmi un spējas viņa tika uzaicināta vadīt Veselības atlīdzību grupu Latvijā, kur šobrīd strādā desmit darbinieki.

Zane domā, ka strādāt šeit ir interesanti un aizraujoši – nav divu vienādu darba dienu, jo ik dienu nākas risināt neierastas situācijas, palīdzēt kā kolēģiem, tā klientiem. Šobrīd viņas komanda aktīvi strādā pie klientu apkalpošanas kultūras un tās uzlabošana. Viņa kopā ar saviem darbiniekiem apstrādā vairākus tūkstošus veselības atlīdzību lietu katru mēnesi, tāpēc viņiem ir jāstrādā ļoti ātri un precīzi. Zane saka, ka “ir svarīgi domāt par ikviena darbinieka labsajūtu uzņēmumā, jo tikai apmierināts un kompetents darbinieks var nodrošināt vislabāko servisu. Mums ir komandu saliedēšanās pasākumi, darbinieku motivācijas sistēma, kvalitātes celšanas apmācības, dažādas ilggadējas tradīcijas - daudziem Gjensidige ir kā otrā ģimene, atsaucīga, saliedēta un draudzīga.” Zanes miera osta ir mājās, kur viņu ik vakaru sagaida divi skolnieki. Dēliem ļoti patīk sports un dažādas aktivitātes brīvā dabā, tā nu Zane ir gan futbola dedzīgs fans, gan maratonu dalībnieks. Lai atpūstos no ikdienas un gūtu jaunus iespaidus, iedvesmu, ģimene kopā dodas kā tuvākos, tā tālākos ceļojumos. Arī dārzs, mežs un pirts ir tās vietas, kur atgūt kā fizisko, tā garīgo spēku.

Kolēģi par Zani saka, ka viņa ir ļoti izpalīdzīga, precīza un taktiski vada arī savu veselības atlīdzības komandu. Līdztekus kolēģi patiešām novērtē iespēju strādāt viņas vadībā, jo viņa vienmēr ir lojāla un atbildīga!