Lai nav jāraud!

Bezmaksas skolas somas apdrošināšana!

Atstāj Gjensidige savus kontaktus, sniedz piekrišanu tiešā mārketinga saziņai un saņem skolēna skolas somas apdrošināšanu bez maksas. Mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā laikā, lai noslēgtu bezmaksas polisi.

Skolēna somas bezmaksas apdrošināšanu dāvināsim klientiem, kas ir snieguši piekrišanu mārketinga saziņai. Atzīmē un saņem informāciju par mūsu akcijām, Tev piemērotiem piedāvājumiem, un saņem apdrošināšanas jaunumus. Tavi personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkiem (Tavs vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese).

Tu vari mainīt vai atsaukt piekrišanu jebkurā laikā, zvanot mums uz 6711 2222 vai sūtot e pastu uz info@gjensidige.lv. Informācija par ADB Gjensidige personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.gjensidige.lv/privatums.

Lūdzu pārliecinies, ka visa Tava norādītā informācija ir patiesa un pilnīga, un kā arī lūdzu iepazīsties ar Vispārējiem apdrošināšanas noteikumiem Nr. V1.3. Visa saistošā informācija ir pieejama arī interneta vietnē www.gjensidige.lv un Apdrošinātāja birojā.

Apdrošināšanas līgumu nosūtīsim uz Tavu norādīto e-pastu.

* Obligāti aizpildāmie lauki