Atklāts jaunais Gjensidige Latvija birojs Jaunajā Teikā

03.02.2020

Новости и пресс релизы

 • 07.12.2023
  Kā rīkoties, ja auto uz ceļa saslīd? Skaidro eksperts
  More
 • 27.11.2023
  7 soļi mājokļa drošībai – padomi, kā novērst biežākos mājokļa drošības uguns riskus
  More
 • 31.10.2023
  "Ar mani tas nenotiks!" Eksperta padomi, kā neļauties viltus drošības sajūtai
  More

Kopš š.g. 3. februāra Gjensidige Latvija centrālais birojs atradīsies biznesa un dzīvojamā rajonā “Jaunā Teika”. Apdrošināšanas uzņēmums pēdējos gados ir nodrošinājis stabilu izaugsmi un pārvākšanās uz jaunām, plašām, inovatīvām telpām, palīdzēs uzņēmumam augt un nodrošinās ilgtspējīgu un modernu darba vidi 132 darbiniekiem. Līdz ar galvenā biroja maiņu, arī Gjensidige Latvija klientu apkalpošanas centrs turpmāk klientus uzņems “Jaunās Teikas”, biroju centrā “Teodors” Gustava Zemgala gatvē 74, 1. stāvā.

Gjensidige Latvija birojs 11 gadus ir atradies Brīvības ielā 39, taču līdz ar uzņēmuma stabilo izaugsmi un darba vides prasībām, pirms diviem gadiem tika uzsākta jaunu telpu meklēšana Rīgas robežās. Izskatot visas iespējas, lēmums tika pieņemts par labu strauji augošajam biznesa un dzīvojamam rajonam “Jaunā Teika”.

ADB Gjensidige ģenerāldirektors Marius Jundulas: “Telpas ir neatņemama Gjensidige darba kultūras sastāvdaļa visās Ziemeļvalstīs un Baltijā. Mēs esam elastīgi, moderni un videi draudzīgi gan darba vides, gan procesu ziņā. Piemēram, attīstot digitālos risinājumus, samazinājām izmantotā papīra daudzumu Baltijas birojos pat par 90 procentiem un mūsu darbinieki ir personīgi apņēmušies atbalstīt visas iniciatīvas, kas samazina resursu patēriņu. Saskaņā ar neseno aptauju, astoņi no desmit Gjensidige darbiniekiem ir apņēmušies samazināt resursu patēriņu, lai palīdzētu videi.”

Gjensidige Latvija vadītāja Ināra Meija: “Ir noslēdzies apjomīgs un ilgi attīstīts projekts, ar ko mēs atšķiram jaunu lapaspusi Gjensidige Latvija vēsturē. Līdz ar digitalizāciju un produktu pakāpenisku pārnešanu uz iegādi tiešsaistē, fokuss telpu izvēlē bija uz darbinieku labsajūtu, ko Jaunās Teikas infrastruktūra pilnībā spēj nodrošināt.”

Gjensidige Latvija centrālā biroja un klientu apkalpošanas centra kopējā platība ir 1500m2 un tajā ir paredzētas darba vietas 128 cilvēkiem, bet klientu apkalpošanas centrā – 4 darbiniekiem. Birojā ir nodrošinātas ergonomiskas darba vietas, tas ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, ieskaitot augsta līmeņa drošības sistēmu, ofisa un sadzīves tehniku, kā arī informāciju tehnoloģijām, īpaši izceļot ilgtspējības principu uzņēmuma ikdienas darbībā. Jau otro gadu uzņēmums piekopj “tīra galda” principu, tādējādi, samazinot izmantotos resursus, kā arī pilnībā nodrošinot klientu datu aizsardzību un kopējo kārtību birojā. Daļēji jaunums uzņēmumam un tā darbiniekiem būs atvērtā tipa izvietojums, taču kā liecina darbinieku aptauja, pārliecinošs vairums ir labvēlīgi noskaņoti pret notiekošajām pārmaiņām. Gjensidige Latvija, novērtējot pašmāju talantus, jaunā biroja dizaina papildināšanai investējusi vairāk nekā sešus tūkstošus eiro jauno latviešu mākslinieku darbos.

Gjensidige Latvija birojs atradīsies biroju ēkā “Henrihs”, “Jaunajā Teikā” Gustava Zemgala gatvē 74A, savukārt jaunais klientu apkalpošanas centrs atrados turpat blakus, biroju ēkas “Teodors” 1. stāvā, Gustava Zemgala gatvē 74.

 

Par ADB "Gjensidige":

ADB "Gjensidige" Latvijas filiāle ir Norvēģijas vadošās apdrošināšanas kompānijas meitas uzņēmums, kas šogad atzīmē 26 gadu jubileju. "Gjensidige Latvija" ir viena no TOP3 vadošajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, un tā piedāvā visus nedzīvības apdrošināšanas veidus. "Gjensidige Latvija" piedāvā saņemt konsultācijas, piedāvājumus, pieteikt atlīdzību vai iegādāties visa veida nedzīvības apdrošināšanu internetā (gjensidige.lv), kā arī 17 pārstāvniecībās un klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.