Tavām mantām ir savs stāsts

Vislabāk mācīties no citu pieredzes. Ja esi nopircis apdrošināšanu, jūties vienmēr drošs par sevi, ģimeni un savu īpašumu.

Mājas

Uzzini par mūsu jaunākajiem māju apdrošināšanas gadījumiem.

Kādā agrā pavasara vakarā ģimenei Stopiņu novadā kļuva auksti. Lai sasildītos, tētis nolēma iekurt kamīnu. Malkojot tēju un skatoties filmu, mājā sāka izplatīties spēcīga deguma smaka. Drīz vien jaunākais dēls pamanīja, ka aizdedzies jumts, tādēļ ģimene izsauca ugunsdzēsējus. Šķita paiet mūžība, kamēr ieradās palīdzība. Ugunsdzēsēji ātri tika galā ar liesmām. Diemžēl uguns bija sabojājis pusi jumta un lielu daļu otrā stāva. Par laimi ģimenei bija MAXI Visu risku polise īpašuma un mantas apdrošināšanai. Gjensidige ģimenei sedza citas mājas īri, kamēr esošā tika remontēta. Vēlāk atklājās, ka uz mājas skursteņa putns bija uzcēlis jaunu ligzdu, tādēļ arī izcēlās ugunsgrēks.

100 mmūra māja

Kopējā apdrošinājuma summa: 100 000 EUR
Pašrisks: 70 EUR
Visu risku prēmija: 116 EUR / gadā
Gjensidige klients: 2 gadi

Kaitējums kopā: 30 000 EUR
Gjensidige izmaksa: 29 930 EUR

Dzīvokļi

Uzzini par mūsu jaunākajiem dzīvokļu apdrošināšanas gadījumiem.

Kurš gan nav piedzīvojis sajūtas, kad liekas – esi kaut ko aizmirsis izdarīt? Līdzīgi notika ar jaunu meiteni no Rīgas. Todien viņa steidzās uz sen gaidītu koncertu. Tik ļoti gribējās redzēt mīļoto grupu, ka viņa nolēma šīm bažām nepievērst uzmanību. Pēc vairākām stundām, nākot mājās, meitene beidzot atcerējās. Pirms iziešanas viņa vēlējās mazgāt kaķi. Taču dzīvnieks bija tik īgns, ka viņa palaida to vaļā, un piemirsa, ka sākusi pildīt vannā ūdeni. Meitenes un apakšstāva kaimiņu dzīvoklim ūdens radīja ievērojamus bojājumus, bet viņas īpašuma apdrošināšanā ietvertās civiltiesiskās atbildības dēļ arī kaimiņi tika pie vannas istabas pārvērtībām.

46 mmūra māja

Kopējā apdrošinājuma summa: 50 000 EUR
Pašrisks: 70 EUR
Visu risku prēmija: 59 EUR / gadā
Gjensidige klients: 6 mēneši

Kaitējums kopā: 10 000 EUR
Gjensidige izmaksa: 9 930 EUR

Manta

Uzzini par mūsu jaunākajiem mantas apdrošināšanas gadījumiem.

Tā ir viena no labākajām sajūtām pasaulē, kad plēs vaļā sava jaunā klēpjdatora iepakojumu. Tikpat sajūsmināts bija kāds jauns students no Valmieras. Tikai pirms nedēļas puisis bija nopircis savu pirmo nopietno datoru. Savā dzīvoklī viņš bieži rīkoja ballītes kopā ar draugiem. Un kas gan tā par ballīti bez mūzikas? Diemžēl deju karstumā kāds no viesiem nejauši apgāza glāzi, un viss tās saturs izlija uz klēpjdatora. Labi, ka students tik ļoti sargāja savu jauno pirkumu un bija to apdrošinājis.

Klēpjdatora vērtība: 2000 EUR
Kopējā apdrošinājuma summa visām lietām: 5000 EUR
Pašrisks: 250 EUR
Visu risku prēmija: 14 EUR / gadā
Gjensidige klients: 2 mēneši

Kaitējums kopā: 1200 EUR
Gjensidige izmaksa: 950 EUR