Par mums

Gjensidige pirmsākumi meklējami pirms 200 gadiem Norvēģijā, bet šobrīd esam viena no lielākajām apdrošināšanas kompānijām Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Baltijas valstīs vien mums ir uzticējušies 700 000 privātie un 60 000 biznesa klienti, par kuriem visaugstākajā līmenī rūpējas vairāk nekā 800 ambiciozi un zinoši Gjensidige darbinieki.

„Gjensidige“ pieredze

Mūsu mērķis – kļūt par klientam draudzīgāko apdrošināšanas kompāniju Baltijas valstīs. Mēs vienmēr paveicam, ko esam solījuši, sniedzam kvalitatīvus pakalpojumus, sarežģīto padarām vienkāršu un nodrošinām, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Mums ir svarīgs klientu novērtējums, un no sirds priecājamies, ka viņi mūs uzskata par uzticamu uzņēmumu – trīs no četriem klientiem ir pilnīgi apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Mūsu vērtības

Mēs radām drošības sajūtu. Uzticēšanās, atklātība un vēlēšanās uzklausīt, pieņemt un atbalstīt citus – šīs ir galvenās vērtības, uz kurām balstāmies. Tieši tās mums palīdz pārvarēt izaicinājumus, komunicēt ar klientiem augstākajā līmenī un apņēmīgi virzīties uz visaugstāko mērķu sasniegšanu.

Mēs domājam netradicionāli. Esam zinātkāri, vēlamies arvien pilnveidoties un paveikt labāko, ko spējam. Tas mums vienmēr ļauj būt soli priekšā.

Mēs augstu vērtējam iniciatīvu un drosmi. Radām iespējas brīvi dalīties ar idejām, iedrošinām kolēģus spert pirmo soli, un ticam, ka ikvienam jādara tas, kas padodas vislabāk.

Kādēļ strādāt pie mums?

Mēs darām visu, lai nodrošinātu labvēlīgus apstākļus personīgajai un profesionālajai attīstībai, un ikvienam tiek dotas līdzvērtīgas attīstības iespējas. Ikvienā valstī, kurā darbojamies, rīkojamies pēc labākās sirdsapziņas un saskaņā ar visaugstākajiem uzņēmējdarbības un darba devēju standartiem.

Sniedzam iespēju nepārtraukti uzlabot zināšanas un prasmes Gjensidige akadēmijā, un mūsu uzņēmumā ir lieliskas iekšējās karjeras iespējas. Vien iepriekšējā gadā 14% Gjensidige darbinieku Baltijas valstīs nomainīja amatus, pakāpjoties pa karjeras kāpnēm.

Sadarbībā ar iekšējo komandu “Gjensidige vēstnieki”, esam uzsākuši vairākas iniciatīvas, kas rūpējas par veselību, drošību un apkārtējo vidi.

Veiksmes stāsti

Atbalstām

Atbalstām ne vien labdarību, bet arī aktīvu dzīvesveidu un Latvijas reģionu attīstību. Esam atbalstījuši gan ainavisko taku skrējienu Stirnu buks un amatieru minifutbola festivālu MĪTAVA OPEN, gan dažādus pasākumus reģionos.

Jau kopš 2009. gada esam viens no leģendārā basketbola kluba “Žalgiris” atbalstītājiem.


Personas datu apstrāde

Personas datu apstrādes apraksts, kas attiecas uz personāla atlases kandidātiem.