Par mums

Gjensidige pirmsākumi meklējami pirms 200 gadiem Norvēģijā, bet šobrīd esam viena no lielākajām apdrošināšanas kompānijām Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Baltijas valstīs vien mums ir uzticējušies 700 000 privātie un 60 000 biznesa klienti, par kuriem visaugstākajā līmenī rūpējas vairāk nekā 800 ambiciozi un zinoši Gjensidige darbinieki.

„Gjensidige“ pieredze

Mūsu mērķis – kļūt par klientam draudzīgāko apdrošināšanas kompāniju Baltijas valstīs. Mēs vienmēr paveicam, ko esam solījuši, sniedzam kvalitatīvus pakalpojumus, sarežģīto padarām vienkāršu un nodrošinām, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Mums ir svarīgs klientu novērtējums, un no sirds priecājamies, ka viņi mūs uzskata par uzticamu uzņēmumu – trīs no četriem klientiem ir pilnīgi apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Mūsu vērtības

Mēs radām drošības sajūtu. Uzticēšanās, atklātība un vēlēšanās uzklausīt, pieņemt un atbalstīt citus – šīs ir galvenās vērtības, uz kurām balstāmies. Tieši tās mums palīdz pārvarēt izaicinājumus, komunicēt ar klientiem augstākajā līmenī un apņēmīgi virzīties uz visaugstāko mērķu sasniegšanu.

Mēs domājam netradicionāli. Esam zinātkāri, vēlamies arvien pilnveidoties un paveikt labāko, ko spējam. Tas mums vienmēr ļauj būt soli priekšā.

Mēs augstu vērtējam iniciatīvu un drosmi. Radām iespējas brīvi dalīties ar idejām, iedrošinām kolēģus spert pirmo soli, un ticam, ka ikvienam jādara tas, kas padodas vislabāk.

Kādēļ strādāt pie mums?

Mēs darām visu, lai nodrošinātu labvēlīgus apstākļus personīgajai un profesionālajai attīstībai, un ikvienam tiek dotas līdzvērtīgas attīstības iespējas. Ikvienā valstī, kurā darbojamies, rīkojamies pēc labākās sirdsapziņas un saskaņā ar visaugstākajiem uzņēmējdarbības un darba devēju standartiem.

Sniedzam iespēju nepārtraukti uzlabot zināšanas un prasmes Gjensidige akadēmijā, un mūsu uzņēmumā ir lieliskas iekšējās karjeras iespējas. Vien iepriekšējā gadā 14% Gjensidige darbinieku Baltijas valstīs nomainīja amatus, pakāpjoties pa karjeras kāpnēm.

Sadarbībā ar iekšējo komandu “Gjensidige vēstnieki”, esam uzsākuši vairākas iniciatīvas, kas rūpējas par veselību, drošību un apkārtējo vidi.

Gjensidige strādāju jau no 2003.gada. Darba gaitas uzsāku Ventspils filiālē, kur bijām tikai 2 darbinieki, taču augot darba apjomiem, auga arī mūsu komanda. 2015.gadā sāku strādāt kā Ventspils filiāles vadītāja, un manā pārziņā bija jau daudz plašāka komanda. Pateicoties lielajai pieredzei uzņēmumā, kopš 2018.gada esmu Komercklientu apkalpošanas vadītāja.

Interesanti, ka šo 19 gadu laikā nepārtraukti notikušas izmaiņas, kas veicināja mūsu darbinieku un kompānijas izaugsmi un tieksmi mērķtiecīgi doties uz nospraustajiem rezultātiem, līdz ar to priecājos, ka darbs nekad nav bijusi rutīna. Jebkuras pārmaiņas ir paplašinājušas mūsu darbības un skatījuma apvārsni, un ne vienmēr tas nācās viegli, taču ir teiciens “kas izturēs, tas uzvarēs“. Esmu ļoti pateicīga visiem kolēģiem, ar kuriem šo gadu laikā strādāju, jo tikai pateicoties komandas darbam, ir iespējams sasniegt teicamus rezultātus.

Šobrīd Gjensidigē pildu Komercklientu pārvaldes Baltijas biznesa attīstības vadītājas pienākumus. Savas darba gaitas Gjensidige sāku kā projektu vadītāja Brokeru un sadarbības partneru nodaļā.

Uzņēmumā esmu kopš 2008.gada un man liels gandarījums un lepnums, redzot uzņēmuma attīstību šo gadu laikā.

Liela vērtība Gjensidigē ir cilvēki – savas nozares profesionāļi un visfantastiskākie kolēģi. Aizrautīgi, zinoši, izpalīdzīgi un atbalstoši.

Man tiešām ir ļoti paveicies būt te, strādāt aizrautīgi un kopā ar kolēģiem sasniegt ambiciozus mērķus. Šo gadu laikā man ir bijusi iespēja strādāt dažādās pozīcijās uzņēmumā, darbs ir dinamisks, rutīnai nav bijusi vieta. Esmu gandarīta, ka mans ieguldījums ir novērtēts un man ir iespēja pierādīt sevi Biznesa attīstības vadītājas amatā.

Uzņēmums rūpējas par saviem cilvēkiem, piedāvājot dažādus pasākumus, papildu atvaļinājumus, veselības apdrošināšanu, izcilu darba vidi un iespēju strādāt attālināti. Ir iespēja paaugstināt kompetenci un sevi pilnveidot, apmeklējot Gjensidige Akadēmijas piedāvātās apmācību programmas.

Uzņēmums nepārtraukti attīstās, darbiniekiem  ir iespēja piedalīties dažādos Baltijas projektos un strādāt kopā ar kolēģiem Igaunijā un Lietuvā, kā arī iespēja veidot veiksmīgu karjeru Apdrošināšanas nozarē.

Mans amats Gjensidige ir Baltijas Projektu vadītāja, un es strādāju Stratēģijas un projektu vadības nodaļā Baltijā. Uzņēmumā esmu sešus gadus, bet ir sajūta, ka šeit strādāju daudz ilgāk – tik daudz kas ir noticis šajā laika periodā!

Atskatoties uz laiku, kas jau pavadīts kopā ar Gjensidige, jāsaka liels paldies par dotajām iespējām realizēt dažāda veida projektus, it īpaši darboties ar projektiem Baltijas mērogā un iespēju sadarboties ar savas nozares ekspertiem – mūsu darbiniekiem no dažādām valstīm, kā arī sadarbības partneriem. Gjensidige iegūto pieredzi, zināšanas un iespējas, novērtēju ļoti augstu, jo, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, Gjensidige rūpējas par saviem darbiniekiem un dod daudz iespēju, kā sevi attīstīt, ir tikai jābūt vēlmei iesaistīties un ieguldīt savu laiku un enerģiju.

Uzņēmums ir tāds, kādi ir tā darbinieki - šim apgalvojumam es ticu 100%! Turklāt darbā mēs pavadām tik daudz laika no savas dzīves, ka gribas to pavadīt gan jēgpilni, gan arī jaukā un draudzīgā kolektīvā un vidē. Šo kopā ar pārējiem kolēģiem Gjensidige Vēstnieku kustībā cenšamies attīstīt, plānojot dažāda veida aktivitātes darbiniekiem un iesaistoties dažādu uzņēmuma projektu realizācijā. Dažos vārdos par to, kas ir svarīgi mums Vēstniekos – darbinieks, uzņēmums, vide un sabiedrība kopumā.

Atbalstām

Atbalstām ne vien labdarību, bet arī aktīvu dzīvesveidu un Latvijas reģionu attīstību. Esam atbalstījuši gan ainavisko taku skrējienu Stirnu buks un amatieru minifutbola festivālu MĪTAVA OPEN, gan dažādus pasākumus reģionos.

Jau kopš 2009. gada esam viens no leģendārā basketbola kluba “Žalgiris” atbalstītājiem.


Personas datu apstrāde

Personas datu apstrādes apraksts, kas attiecas uz personāla atlases kandidātiem.