Par “Gjensidige Latvija” vadītāju kļūst Sanita Glovecka

01.02.2021

Jaunumi un preses relīzes

 • 31.08.2023
  Drošs ceļš uz skolu – ko der atgādināt skolēnam pirms Zinību dienas?
  More
 • 29.08.2023
  Sagatavojies Dziesmu un Deju svētkiem savlaicīgi - kam jābūt svētku dalībnieka somā
  More
 • 28.08.2023
  Sanita Glovecka: dabas stihijas maina apdrošināšanas tendences Latvijā
  More

No 2021.gada  1. februāra Norvēģijas vadošās apdrošināšanas kompānijas ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles vadītājas amatu ieņem Sanita Glovecka. Viņas atbildībā turpmāk būs uzņēmuma visu procesu stratēģiskā vadība un biznesa attīstība. Līdz ar Sanitas Gloveckas stāšanos amatā, uzņēmumu atstāj tās līdzšinējā vadītāja Ināra Meija.

 

Sanita Glovecka ir daļa no “Gjensidige Latvija” komandas jau vairāk nekā 13 gadus un iepriekš ieņēmusi vairākus vadošus amatus gan iekšējās, gan ārējās pārdošanas nodaļās. Kopš 2015. gada  Sanita pildīja Pārdošanas tīkla nodaļas vadītājas pienākumus. Viņas atbildībā bija pārdošanas tīkla struktūras izveide un ieviešana Latvijā, pārdošanas komandas pārraudzība un koordinēšana, kā arī jaunu biznesa virzienu attīstība.

 

Sanita Glovecka ir ieguvsi profesionālo bakalaura grādu jurisprudencē Latvijas Policijas akadēmijā un šobrīd studē biznesa vadību EMBA studiju programmā Rīgas Biznesa skolā. S.Glovecka ir arī viena no “Gjensidige” iekšējās izglītības programmas “Gjensidige Akadēmija” ieviesēja Latvijā, nodrošinot jauno un esošo darbinieku apdrošināšanas nozares profesionālo iemaņu apguvi un pilnveidi.

 

Marius Jundulas, ADB “Gjensidige” ģenerāldirektors: “Mēs novērtējam, ka bija iespēja izraudzīties jauno uzņēmuma vadītāju tieši no esošo darbinieku vidus. Tas apliecina, ka Gjensidige strādā augsta līmeņa, motivēti apdrošināšanas nozares līderi, kā arī uzņēmums spēj nodrošināt labvēlīgu vidi darbam un profesionālai izaugsmei.”