Par jauno Gjensidige ģenerāldirektoru Baltijas valstīs iecelts Bogdans Benčaks

28.06.2023

Jaunumi un preses relīzes

 • 31.05.2024
  Drīz skolēniem sāksies vasaras brīvlaiks – kā to pavadīt bez raizēm
  More
 • 29.05.2024
  ’’Gjensidige Latvija’’ vadītāja Sanita Glovecka: apdrošināšanas pratība – zināšanas, kas nomierina
  More
 • 24.05.2024
  Ārstēšanas izmaksas tūristiem Turcijā pieaugušas par 53%
  More

ABD Gjensidige valde ir iecēlusi Bogdanu Benčaku (Bogdan Benczak) par jauno Gjensidige ģenerāldirektoru Baltijas valstīs. Bogdans Benčaks atbildīgo pozīciju uzsāks, sākot no šā gada 3. jūlija.

"Bogdanam Benčakam ir liela pieredze un pierādāmi karjeras rezultāti Baltijas un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgos. Mēs esam pārliecināti, ka viņam ir kā vadītāja, tā arī personiskās īpašības, kas ir nepieciešamas, lai vadītu Gjensidige," skaidro Aisegūla Cina (Aysegul Cin), ADB Gjensidige valdes priekšsēdētāja.

Benčaka kungam ir vairāk nekā 20 gadus ilga pieredze nedzīvības un dzīvības apdrošināšanas biznesā, un viņš ir ieņēmis vairākas vadītāja pozīcijas PZA SA un ERGO apdrošināšanas grupās. Līdz 2022.gada 31. decembrim viņš bija ERGO valdes priekšsēdētājs Baltijas valstīs. Viņam ir maģistra grāds tiesību zinātnēs un administrācijā, ko viņš ir ieguvis Gdņaskas Vadītāju izglītības fondā (Gdansk Fund of Managers' Education) un Biznesa skolā Roterdamas Universitātē.

"Esmu gan pateicīgs, gan priecīgs pievienoties Gjensidige un sniegt ieguldījumu tās iedvesmojošajā misijā, lai ilgtspējīgā veidā aizsargātu dzīvību, veselību un īpašumus. Ar nepacietību gaidu iespēju sākt darbu Baltijā kopā ar 700 pieredzējušiem un iesaistītiem darbiniekiem", stāsta Bogdans Benčaks.

Gjensidige Baltijā ir daļa no vadošās Ziemeļvalstu apdrošināšanas grupas Gjensidige Forsikring ASA, kas tiek kotēta Oslo biržā. Uzņēmums nodarbina 700 cilvēkus un darbojas ar galveno biroju Lietuvā, kā arī filiālēm Latvijā un Igaunijā. Uzņēmuma bruto parakstītās prēmijas 2023.gada pirmajā ceturksnī pieauga par 17% līdz 40 miljoniem eiro.