29. februārī aicina pievienoties pārgājienam Tērvetē

24.02.2020

Jaunumi un preses relīzes

 • 04.12.2023
  Kā svētku laikā pasargāt savu mājokli no ugunsnelaimēm? Gjensidige eksperta padomi
  More
 • 27.11.2023
  7 soļi mājokļa drošībai – padomi, kā novērst biežākos mājokļa drošības uguns riskus
  More
 • 31.10.2023
  "Ar mani tas nenotiks!" Eksperta padomi, kā neļauties viltus drošības sajūtai
  More

Šajā nedēļas nogalē norisināsies pārgājiens Tērvetes dabas parkā

 

Šo sestdien 29. februārī Tērvetes dabas parkā norisināsies “Ziemas pārgājiens: Tērvete ar Gjensidige”, piedāvājot maršrutus 15, 24 vai 32 kilometru garumā. Pārgājiena dalībnieki varēs aplūkot Tērvetes koka pili, Gulbja ezeru, apskatīt koka skulptūrās atdzīvinātos rakstnieces Annas Brigaderes pasaku personāžus, kā arī uzkāpt vienā no augstākajiem koka skatu torņiem Latvijā.

Pārgājiena dalībnieki visos distanču ietvaros izstaigās Tērvetes dabas parku, kurā atrodas aizraujošas pasaku atrakcijas, kā arī mājo Annas Brigaderes pasaku tēli. Tāpat dalībniekiem būs iespēja apskatīt Gulbju ezeru un tā skatu laipu, uzkāpt vienā no augstākajiem koka skatu torņiem Latvijā, kā arī apmeklēt 12.gs Tērvetes koka pili. 24 un 32 kilometru maršruti vedīs cauri Pūteļu smilšu karjeram, savukārt garākās distances dalībniekiem būs iespēja izpētīt arī bijušo Padomju Savienības armijas kodolraķešu Tērvetes bāzi,” stāsta "TrekTours" pārgājiena komunikācijas koordinatore Baltijas valstīs Sandra Gerdauskaitė.

“Ziemas pārgājiens: Tērvete ar Gjensidige” organizatori aicina ikvienu dalībnieku ņemt līdzi savus traukus - krūzīti (visiem), bļodiņu un karoti (tiem, kas dosies 24 vai 32 km distancēs). ”Esot tik tuvu dabai, jūtam atbildību par to rūpēties. Tieši tādēļ, cenzdamies samazināt pasākuma laikā izlietotās plastmasas daudzumu, pusdienu un tējas punktos vairs neizsniegsim vienreizlietojamos traukus. Par tiem, kuri savus traukus būs aizmirsuši, mēs noteikti parūpēsimies un aizdosim atkārtoti lietojamos traukus,” informē "TrekTours" pārgājiena komunikācijas koordinatore Baltijas valstīs Sandra Gerdauskaitė.

Pārgājienu rīko "TrekTours" sadarbībā ar "Gjensidige Latvija". Vairāk informācijas un reģistrācija  pārgājienam šeit: https://trektours.lv/ziemas-pargajiens-2020/

”Trektours” - lielākais kājāmgājēju pārgājienu organizators Baltijas valstīs - Latvijā ir organizējuši 3 pārgājienus, katrā no tiem pulcējot vidēji 5 000 cilvēku. Divi pārgājieni notikuši Liepājā, bet viens – Siguldā.