Gjensidige preses relīzes

Šeit jūs atradīsiet ADB Gjensidige preses relīzes un paziņojumus presei

26.07.2016. Jūnijā AAS Gjensidige Baltic saņemts rekordliels atlīdzību pieteikumu skaits; tiek ieviests jauns produkts, palielinot apdrošināto risku klāstu

Jūnijā AAS Gjensidige Baltic saņemto pieteikumu apmērs par nekustamā īpašuma un mantas apdrošināšanas gadījumiem ir par 40 000 eiro lielāks nekā ierasts vidēji mēnesī. Pasargājot savus klientus, Gjensidige ievieš jaunu produktu, kas ievērojami paplašina apdrošināto risku sarakstu, iedzīvotājiem sniedzot drošības sajūtu, arī situācijās, kas iepriekš apdrošinātas nebija, informē AAS Gjensidige Baltic Īpašumu apdrošināšanas nodaļas īpašumu produktu vadītāja - riska parakstītāja Kitija Lase.

Pilnu relīzi lasi un lejuplādē šeit

21.07.2016. AAS Gjensidige Baltic: Ceļojumu apdrošināšana bieži ir spontāns pēdējā brīža pirkums

Kopš jūlija sākuma AAS Gjensidige Baltic saviem klientiem piedāvā iespēju ceļojumu apdrošināšanu iegādāties jebkurā diennakts laikā interneta vietnē labapolise.lv. Dati par klientu aktivitāti liecina, ka ceļojumu apdrošināšana bieži ir spontāns, pēdējā brīža pirkums, kas lielākoties tiek izdarīts darba dienu vakaros, īsi pirms plānotā brauciena. 

Pilnu relīzi lasi un lejuplādē šeit

30.06.2016. AAS Gjensidige Baltic izskatījusi vairāk nekā trešo daļu pieteikumu par negaisa postījumiem

Dažu dienu laikā AAS “Gjensidige Baltic” izskatījusi un pieņēmusi lēmumu trešdaļā atlīdzības pieteikumu par negaisa radītajiem postījumiem. Kopējais pieteikto atlīdzību apmērs ir 27000 eiro.

Pilnu relīzi lasi un lejuplādē šeit