Piesakies attālinātai konsultācijai

Telemedicīnas pakalpojumu nodrošina Gjensidige līgumiestāde SIA Digital Clinic. Tev būs pieejamas ārstu tiešsaistes konsultācijas arī ārpus darba laika, brīvdienās un svētkos.

Aizpildi pieteikuma formu un saņem atbildi par konsultācijas iespējām 2 stundu laikā.

Piesakies Ērču encefalīta apdrošināšanai

Atstāj Gjensidige savus kontaktus, sniedz piekrišanu tiešā mārketinga saziņai un saņem bezmaksas ērču apdrošināšanu.

Ērču encefalīta apdrošināšanu dāvināsim klientiem, kas ir snieguši piekrišanu mārketinga saziņai. Atzīmē, ka vēlies saņemt informāciju par mūsu akcijām, tev piemērotajiem piedāvājumiem, un saņemt apdrošināšanas jaunumus. Ja piekrīti, Tavi personas dati tiks apstrādāti tiešā mārketinga nolūkiem (Tavs vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese).

Informāciju vēlos saņemt:

Tu vari mainīt vai atsaukt piekrišanu jebkurā laikā, zvanot mums uz 6711 2222 vai sūtot e pastu uz [email protected]. Informācija par ADB Gjensidige personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.gjensidige.lv/privatums.

Lūdzu pārliecinies, ka visa Tava norādītā informācija ir patiesa un pilnīga, un kā arī lūdzu iepazīsties ar Nelaimes gadījumu apdrošināšanas noteikumiem un Vispārējiem apdrošināšanas noteikumiem Nr. V1.3. Visa saistošā informācija ir pieejama arī interneta vietnē www.gjensidige.lv un Apdrošinātāja birojā.

Apdrošināšanas līgumu nosūtīsim uz Tavu norādīto e-pastu.

* Obligāti aizpildāmie lauki